Foodproff Catering

Suupisted.eu leht on vaid üks osa Foodproff OÜ tegevusest ning mõeldud suupistete kiireks ja lihtsaks tellimiseks. Komplekteeritud suupistevalikud saad tellida Sinule sobivasse asukohta või nendele ise järele tulla. Ava karp ning naudi koos sõpradega elu ja maitseid 🙂

Kui oled aga korraldamas pidu, koolitust või muud olulist sündmust, siis saab Foodproff Catering sulle abiks olla selle ürituse toitlustamisel.

Pakume toitlustust vastuvõttudele, koolitustele, pulmapeoks ja muudeks olulisteks sündmusteks. Hoolitseme ka nõude, vajaliku mööbli ja teenindajate eest. Pakume catering-teenust üle Eesti. Telli meilt catering omale sobivasse asukohta või tule pidutsema meie peosaalides.

catering

Catering teenuse all mõistetakse toitlustusteenuse pakkumist väljaspool ettevõtte tavapäraseid teenindusruume. Näiteks konverentsikeskustes, bürooruumides, üldkasutatavates ruumides, teatrite ja kontserdisaalide fuajeedes, üritustel välitingimustes, matkadel, peoruumides jpm.

Iga menüü koostamisel lähtume ürituse eripärast ning eelarvest. Valikuga pakutavatest roogadest on võimalik tutvuda lehel “Catering menüü“.

On oluline, et juba enne catering teenuse planeerimist selgitaksime välja kliendi soovid ning vajadused lähtuvalt ürituse tüübist. Peale esmast planeerimist ja pakkumise koostamist paneme paika menüü ja valime sobivad joogid. Ürituse iseloomust sõltuvalt täpsustame mööbli ja inventari vajalikkuse ning lepime kokku teenindusviisi ning toitude väljapaneku.

Foodproff OÜ